Wilt u een terrein langs de groene meetlat leggen?

De NL Terreinlabel Experts zijn de aangewezen personen om deze beoordeling te doen. Vanuit hun dagelijkse praktijk als hovenier en als partner van NL Greenlabel zijn de NL Terreinlabel-experts als geen ander op de hoogte van de laatste ontwikkelingen omtrent klimaatadaptieve en natuurinclusieve inrichting en beheer van diverse type terreinen, zoals sportvelden, recreatieparken, golfbanen, parken etc.

De onderstaande personen zijn opgeleid tot NL Terreinlabel Expert. Ze mogen exclusief de NL Terreinlabel-methodiek gebruiken om eigenaren beter te adviseren ten aanzien van biodiversiteit, klimaatadaptatie, gezondheid en andere essentiële aspecten binnen een moderne gebiedsontwikkeling. Neem vrijblijvend contact op met een van de onderstaande NL Terreinlabel Experts.

Zef Hermans

Zef Hermans

BTL

Adviseur Ecologie

zef.hermans@idverde.nl

Julia van der Heijden

Julia van der Heijden

BTL

Technisch Adviseur

julia.vd.heijden@idverde.nl

Gerbert van den Dikkenberg

Gerbert van den Dikkenberg

Donker Design

Projectmanager en Flora en Fauna Expert

gerbert.vandendikkenberg@donkerdesign.com

Alvin Riga

Alvin Riga

Donker Design

Bureaucoördinator en Senior Ontwerper

alvin.riga@donkerdesign.com

Jelle Verhallen

Jelle Verhallen

Donker Design

Kostendeskundige

jelle.verhallen@donkerdesign.com

Aron Straver

Aron Straver

BTL

Tuin- en landschapsontwerper

aron.straver@idverde.nl

Elwin de Vink

Elwin de Vink

Donker Design

Hoofd Ontwerp & Visie

elwin.devink@donkerdesign.com

Merlijn Hoenekamp

Merlijn Hoenekamp

Donker Design

Senior Ontwerper

merlijn.hoenekamp@donkerdesign.com

Wybe Scheenstra

Wybe Scheenstra

Donker Design

Kostendeskundige en Flora en Flauna Expert

wybe.scheenstra@donkerdesign.com

Gerhard Guliker

Gerhard Guliker

IPC Academy

Business Developer

g.guliker@ipcgroen.nl

Marcel van de Merwe

Marcel van de Merwe

Gemeente Zwijndrecht

Beheerder Spelen

mkj.vande.merwe@zwijndrecht.nl

Susanne Dohmeier

Susanne Dohmeier

Dolmans Landscaping Group

landschapsontwerper

susanne.dohmeier@dolmanslp.com

Simone Arends

Simone Arends

Snoek Puur Groen

Klimaatadaptief en boomtechnisch adviseur

s.arends@snoekpuurgroen.nl

Ricardo van Manen

Ricardo van Manen

Koninklijke Ginkel Groep

Calculator/projectvoorbereider

rvanmanen@ginkelgroep.nl

Mark Rotteveel

Mark Rotteveel

Koninklijke Ginkel Groep

Projectadviseur

mrotteveel@ginkelgroep.nl

Jorrit Zwart

Jorrit Zwart

Koninklijke Ginkel Groep

Projectadviseur

jzwart@ginkelgroep.nl

Thomas Bastiaans

Thomas Bastiaans

Dolmans Landscaping Group

Ontwerp projectleider

Thomas.Bastiaans@dolmanslp.com

Johan van Putten

Johan van Putten

Beheer in Ontwikkeling

Adviseur Duurzame Buitenruimte

johan@beheerinontwikkeling.nl

Sander Braat

Sander Braat

BRAAT – makers van groenbeleving

directeur

info@braatgroenbeleving.nl

Dirk-Jan Janse

Dirk-Jan Janse

Janse & Berkhof Tuinen

mede-eigenaar

info@janseberkhoftuinen.nl

Wesley Walter

Wesley Walter

Gemeente Amsterdam

w.walter@amsterdam.nl